Menu

Życie jest zbyt krótkie, żeby tego nie zrobić…

O'rety 12:46

Życie jest zbyt krótkie, żeby tego nie zrobić…

To bardzo uniwersalny tekst, który wykorzystuję w wielu różnych sytuacjach.
Najczęściej jednak, gdy chcę kobietę do czegoś namówić (ostatnio wykorzystałem go, gdy miałem uprawiać seks z dwoma kobietami) lub pojawiają się jakieś opory (przed zrobieniem czegoś spontanicznego: pocałunkiem, spotkaniem, seksem lub czymś uznawanym powszechnie za ‚szalone’).

Jest to uniwersalna metoda, opierająca się o pewne charakterystyczne podejście do życia. Nawiązuje do tego, że w życiu należy spróbować wszystkiego co niemoralne, szalone, zakazane i tuczące 🙂

Przykładowa sytuacja:
Poznaliście się na imprezie. Na chwilę wyszliście na zewnątrz, poszliście na krótki spacer i znaleźliście się na ławce w parku. Obydwoje macie na siebie ochotę, ale ją coś powstrzymuje, by pójść z Tobą na całość.
Mówisz jej:

Życie jest tylko jedno i jest zbyt krótkie, dlatego wszystkiego trzeba w nim spróbować. Postępowanie zawsze zgodnie z przyjętymi zasadami prowadzi do monotonnej nudy. Dlaczego zawsze mamy robić to, co inni uważają, że jest dobre? Dlaczego cały czas mamy przejmować się tym co inni o nas pomyślą? Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nikt nie zabroni nam zrobienia tego, na co mamy ochotę. Możemy prowadzić higieniczny tryb życia, zawsze się pilnować i zdrowo odżywiać.. ale też od czasu do czasu pozwolić na małe szaleństwo, bo to własnie te momenty będziemy pamiętali na starość.

To bardzo mocne przeramowanie, dlatego należy z nim uważać. Jest jednak wyjątkowo skuteczne, szczególnie w tzw. chwilach zawahania.

Kolejne bardzo skuteczne brzmi następująco:

Seks jest całkowicie normalną sprawą. Uprawiając go, stajemy się zdrowsi. A czy nie chcemy być zdrowsi? Oczywiście, że tak. Dlatego nie ma w nim absolutnie niczego złego.

Jeden komentarz
  1. mano 15-04-2013 / Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila