Komplementy dla dziewczynyJakie są najlepsze komplementy dla dziewczyny?Czy magia komplementów działa? Jak poderwać dziewczynę mówiąc jej komplement? Jaki jest mój sekret skutecznych komplementów?

Komplementy to jedno z podstawowych ‘narzędzi’ używanych przez facetów chcących poderwać dziewczynę. Pojawiają się wszędzie gdzie tylko się da. Począwszy od momentu podejścia „Masz piękne oczy i chciałbym Cię poznać”, poprzez wtrącenia do rozmowy „to dlatego jeszcze nie zrobiłem zakupów, bo nie potrafię oderwać od Ciebie wzroku”, do tych łóżkowych „masz niesamowite ciało”.

Dobrze użyty komplement może zdziałać dosłowne cuda. To jeden z nierozłącznych elementów podrywania dziewczyn. Jednak prawda jest taka, że faceci nie wiedzą w jaki sposób z nich korzystać i mówią je w nieodpowiedni sposób oraz w nieodpowiedniej sytuacji – przez co więcej tracą niż zyskują.

Zapraszam Cię do przeczytania mini poradnika o poruszaniu się w świecie komplementów.

Dlaczego większość komplementów nie działa?

Byłoby zbyt kolorowo, gdyby wystarczyło powiedzieć kobiecie, że ma piękne oczy, a ona szłaby w nagrodę z Tobą do łóżka. Dlaczego?

Bo 90% komplementów jest taka sama, oklepana i przewidywalna.

Każda atrakcyjna dziewczyna słyszała w życiu dziesiątki razy, że ma piękne oczy, zgrabne nogi, piękne piersi i gustowny styl. Znam nawet przypadki facetów, którzy nie widząc jakie oczy ma kobieta (i jak wygląda) podchodzą do niej recytując tekst o pięknych oczach i chęci poznania jej. Nie ma nic bardziej komicznego.

Do historii przeszedł już tekst ‘Podobasz mi się i chciałbym Cię poznać’, uznawany przez wielu za ultra skuteczny, który osobiście uważam za najgorszy tekst na podryw jaki istnieje. Dlaczego?

Właśnie dlatego, że dziennie setki facetów recytuje go stojąc przed nieznajomymi kobietami, a każda z nich słyszy go 10 raz w swoim życiu. Gdzieś przeczytali / usłyszeli, że on działa i wydaje im się, że dzięki niemu zbudują sobie cały harem. To nie komplement działa, to Ty działasz!

Czy powinno się mówić komplementy?

Jest szkoła, która twierdzi, że mówienie komplementów jest dla słabych i miękkich facetów. Prawdziwy facet nigdy nie komplementuje kobiety, bo pokazuje jej swoją słabość. Jest w tym ziarnko prawdy, ale o tym później. Jednakże twierdzenie, że komplementowanie świadczy o słabości jest propagowane przez osoby, które nie wiedzą jak ich używać.

Sam często mówię je kobietom. Lubię to robić, sprawia mi to ogromna frajdę.. i wiem jak wiele dzięki temu zyskuję.

Jednak komplement komplementowi nie równy. Jest różnica między powiedzeniem:

„Omdlewam, gdy widzę Twoje oczy. Są najpiękniejsze na świecie i na pewno dziś nie zasnę, bo będę o nich cały czas myślał”

a

„Uwielbiam sposób w jaki robisz mi dobrze! Jesteś w tym najlepsza i najchętniej nie wypuściłbym Cię z łóżka aż do rana”

 

Czujesz różnicę?

Najważniejsza zasada dobrego komplementu

Gdy prowadzę szkolenia, często każę kursantowi sprawdzić jak będzie się czuł mówiąc nieznajomej kobiecie komplement. Jest jednak jeden warunek: ma on być spontaniczny i dotyczyć tego, co FAKTYCZNIE mu się spodobało i urzekło go w danej kobiecie.

Większość komplementów wypowiadana przez facetów jest zaplanowana dużo wcześniej (jak np. ten powyższy: Podobasz mi się i chciałbym Cię poznać), zanim jeszcze wiedzą jak wygląda kobieta. Wytłumaczę Ci to na przykładzie Mietka:

Mietek przeczytał w Internecie, że ma powiedzieć kobiecie komplement, a wówczas będzie miał większą szansę, by umówić się z na randkę. Idzie więc po ulicy i myśli ‘hmm, w takim razie jak teraz zobaczę fajną dziewczynę to powiem jej, że ma piękne nogi i śliczne oczy’.

Tak też zrobił. Mietek po chwili zobaczył niezłą sztukę, podszedł do niej, wyrecytował jej wcześniej zaplanowany komplement, na co w odpowiedzi usłyszał salwę śmiechu.. i został sam.

Co się stało? Mietek nie zauważył, że dziewczyna której to mówił miała ciemne okulary na oczach i długą sukienkę, która całkowicie zasłaniała jej nogi…

 

Jaki z tego morał?

Nie mów kobietom komplementów po to, aby je zdobyć. Brzmi paradoksalnie? Tak, ale ma sens. Jest różnica między oklepanym tekstem o pięknych oczach i ładnej torebce, wypowiedzianym tylko po to, aby zyskać coś w zamian (pozytywną reakcję, nr telefonu, seks), a tym który wypływa z Ciebie, jest autentyczny i wypowiadanie go sprawia Ci frajdę.

Komplementy dla dziewczyny, a dawanie kwiatów

Widzisz, to tak samo jak z kwiatami. Pseudo znawcy jak jeden mąż twierdzą, że tylko frajerzy kupują kobietom kwiaty czy czekoladki. Ja nie mam problemu z tym, aby przechodząc obok kwiaciarni (ew. skweru z ładnymi kwiatami 😉 )kupić i dać dziewczynie kwiatka. Liczy się to, co Cię motywuje. Czy dałeś jej go w nadziei na to, że po powrocie do domu w nagrodę zrobi Ci loda, czy dlatego, że wręczenie jej go sprawiło Ci frajdę.

Wróćmy do komplementów. Gdy mówisz go kobiecie tylko po to, aby ją zdobyć – tak naprawdę się jej podlizujesz. Nie powiedziałeś go dlatego, że MIAŁEŚ OCHOTĘ go powiedzieć , tylko dlatego aby w zamian dostać pozytywną reakcję -> nr telefonu -> randkę -> seks itd. Robisz to pod nią, by sobie ją zaskarbić, by się jej przypodobać – i właśnie to cechuje słabych facetów, a nie sam fakt powiedzenia komplementu.

Stąd tak diametralne reakcje u kobiet? Inaczej zareaguje na oklepany i wyrecytowany komplement, bo będzie podświadomie czuła, że coś nie gra (ten facet wydaje się miły, ale coś jest z nim nie tak – jakby grał albo udawał kogoś innego).

A inaczej zareaguje na Twoje ekspresyjne wyrażenie siebie, bo będzie czuła, że to wypływa z Twojego wnętrza i serducha, a Ty nikogo nie udajesz.

Bądź unikalny! – Komplementy dla dziewczyny

Staraj się również być oryginalnym. Zwracaj uwagę na szczegóły i detale, a nie na całokształt. Zamiast mówić jej, że pięknie wygląda i jest śliczna – powiedz jej, że ma niesamowitą energię, oryginalny sposób bycia albo coś magicznego w spojrzeniu. Założę się, że nigdy wcześniej nie słyszała podobnych stwierdzeń – na pewno to doceni.

Unikaj też komplementowania jej ciała – tak jak robią to wszyscy. Wyraź uznanie względem jej zachowania, a nie nóg. Wielokrotnie kobiety mi mówiły, że komplementy o ich figurze wchodzą im jednym uchem, a wychodzą drugim. Niektóre nawet irytuje, gdy kolejny raz słyszą, że mają piękne nogi, a nikt nie potrafi docenić ich pozostałych zalet.

Spotykałem się z dziewczyną, która za każdym razem, gdy powiedziałem jej coś w deseń tego, że ma niesamowite ciało i uwielbiam jej piersi – irytowała się i wysyłała mnie do takich, którym będzie to imponowało. Jednak gdy powiedziałem jej, że zaskoczyła mnie wiedzą w jakimś temacie, ambicją, elokwencją czy zachowaniem (chociażby sposobem w jaki mnie całuje) – oczy zaczynały się jej mienić i wiem, że czuła się niesamowicie doceniona.

Wiesz jaki jest mój sekret skutecznych komplementów?


  • komplementy dla dziewczyny
  • komplementy dla dziewczyn
  • Komplement Dla Dziewczyny
  • komplementy dla niej
  • komplementy dla Kobiet
  • najlepsze komplementy
  • komplementy do dziewczyny
  • komplementy dla kobiety
  • najlepsze komplementy dla dziewczyny
  • najlepsze komplementy dla dziewczyn