Menu

Jak zagadać do dziewczyny w szkole?

O'rety 23:09

Jak zagadać do dziewczyny w szkole?

Jak zagadać do dziewczyny w szkole?

jak poderwać dziewczynę w szkoleSpodobała Ci się jakaś dziewczyna w szkole i zastanawiasz się jak do niej zagadać? Mijasz ją na przerwie i chciałbyś ją poderwać, ale nie wiesz jak zacząć i jakiego tekstu na podryw użyć?

Najłatwiej wykorzystać fakt, że jesteście w szkole. Masz dzięki temu wiele wspólnych kontekstów, do których możesz nawiązać. Najlepiej, gdybyś zrobił małe rozeznanie i czegoś się o niej dowiedział. Czy chodzi na jakieś dodatkowe zajęcia, czy macie wspólnych znajomych, czy opiekuje się jakąś gazetką lub zapleczem, czy odgrywa jakąś ważną funkcję (np. jest skarbnikiem, przewodniczącą) czy chodzi na jakieś rozszerzenia itd. Mając podstawową wiedzę o niej, będzie Ci łatwiej do czegoś nawiązać.

Oto przykładowe teksty na podryw dziewczyny w szkole:

1. Cześć. Czy to Ty opiekujesz się zapleczem biologicznym? Zawsze byłem ciekaw jak wygląda od środka. Do kogo musiałbym się uśmiechnąć, by je zobaczyć?
2. Hej. Obiło mi się o uszy, że chodzisz na SKS z siatkówki. Zastanawiałem się nad wybraniem tam, bo uwielbiam siatę. Można się jeszcze zapisać?
3. Cześć. Nazywam się Tomek. Mamy wspólnego znajomego, Adriana. Mieszka blok obok mnie i wspominał mi, że grasz na gitarze. Tak się składa, że muzyka też jest moją pasją, uwielbiam grać/słuchać xxx.
4. Koleżanka z klasy powiedziała mi, że jesteś dobra z matematyki, a u mnie z tym kiepsko. Udzielasz może korepetycji?

Jaki jest plus takiej formy zagadania do dziewczyny? Jest przez nią odbierane bardzo naturalnie i na pewno Cię po czymś takim nie odrzuci.

Najtrudniejsze już za Tobą, teraz będziesz miał z górki!

Dobrze jest też nauczyć się flirtować. Oto artykuł, który napisałem o tym Jak flirtować z dziewczyną

  • jak zagadać do koleżanki ze szkoły

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila

 

Daj się poderwać i zostaw mi swojego maila!

 

Bądźmy szczerzy. Chcesz się nauczyć podrywać dziewczyny, a ja wiem jak Cię tego nauczyć. Robię to od wielu lat i nauczyłem skutecznie podrywać setki facetów. Gwarantuje same konkrety i zero lania wody.
Zaryzykuj i daj mi szansę. Najwyżej ze mną zerwiesz i przestaniesz czytać moje maile.

Zero spamu, ja też mam na niego alergię!


Mogę Cię poderwać?(kliknij tu)