Jak zagadać do dziewczynyJedno z najczęściej zadawanych pytań jakie otrzymuję od facetów to: Jak zagadać do dziewczyny?

Tak naprawdę nie istnieje jeden gotowy i sprawdzony sposób na to, aby zagadać do dziewczyny. Każdy z nas jest inny, każda kobieta jest inna i każda sytuacja różni się od siebie. Zatem jeżeli warunki się zmieniają i nigdy nie są stałe, to nie jest możliwe wymyślenie uniwersalnego otwieracza, który będzie działał dla każdego w każdej możliwej sytuacji.

Po latach testowania na niezliczonej ilości nieznajomych kobiet i sprawdzania co i jak działa, doszedłem do momentu, w którym najwyższą skuteczność mam wówczas, gdy podchodzę do kobiety z absolutną pustką w głowie, bez żadnego pomysłu na otwieracz i bez przygotowanego tekstu na podryw. Tak wiem, to brzmi paradoksalnie i wywraca do górny nogami wszystko co do tej pory zostało powiedziane w temacie poznawania kobiet, dlatego też to dużo bardziej zaawansowany materiał.

Nabywanie umiejętności podrywania i uwodzenia, to pewien proces, który należy przejść. Rzucanie kogoś na głęboką wodę może tylko zniechęcić i opóźnić rozwój. Z doświadczenia pracy z facetami, zauważyłem, że efekty przychodzą szybciej (i są dużo przyjemniejsze), gdy dochodzi się do nimi mniejszymi krokami. Dlatego na początek, aby obyć się w towarzystwie nieznajomych kobiet, na wiele sytuacji można się przygotować, co w rezultacie doprowadzi do zwiększenia komfortu w przebywaniu z nimi.

Poniżej przedstawię kilka typowych sytuacji oraz możliwości w jaki sposób można zagadać do dziewczyny.

1. Jak zagadać do dziewczyny w szkole, na lekcji, w pracy czy na uczelni?

W tych miejscach sprawa jest o tyle ułatwiona, że macie wspólny kontekst. Chodzicie do tej samej szkoły lub pracujecie w tej samej firmie. Prawdopodobnie już gdzieś sobie mignęliście i nie jesteście dla siebie całkowicie obcy. Kojarzycie się z widzenia.

W takim przypadku najłatwiej jest rozpocząć opierając się o to co dzieje się wokół Was.

Szkoła

W szkole możesz podejść do niej i zapytać czy to prawda, że macie skrócone lekcje? (nawet jeżeli wiesz o tym, że nie macie :)

Hej, obiło mi się o uszy, że mamy dziś skrócone lekcje z powodu jakiegoś zebrania nauczycieli. Słyszałaś coś o tym?

Niezależnie od odpowiedzi, możesz zmienić temat na jakikolwiek chcesz.

*Przeczytaj wpis z kilkoma przykładami tekstów na podryw w szkole: Jak zagadać do dziewczyny w szkole

Uczelnia

Na uczelni możesz dosiąść się na wykładzie do dziewczyny, która Ci wpadła w oko i pod pretekstem korzystania z jej notatek zacząć rozmowę. Ewentualnie możesz po wykładzie do niej podejść i poprosić ją o notatki.

Hej, Mam sprawę życia i śmierci :) Kiepski ze mnie słuchacz i nie potrafię zrobić składnej notatki z tego co wykładowca mówił. Jak mnie poratujesz notatkami, będę Twoim dłużnikiem :)

Jak już dostaniesz od niej notatki, poproś ją o jakąś formę kontaktu (np. numer telefonu), by móc się z nią umówić i je oddać.

Praca


Hej,
Z tego co kojarzę, pracujesz w dziale (marketingowym, PR, itd. – wstaw dowolne). Jak tam u Was? Też macie tyle na głowie? W moim dziale zarzucili mnie projektami i chyba do końca roku nie wstanę z biurka :)

Możesz też zapytać o coś innego, wspólnego dla Was – jakąś delegację, ważne wydarzenie czy zmiany strukturalne.

2. Jak rozpocząć, gdy sprowokowałeś jej uśmiech

Często zdarza się, że idąc po ulicy czy szkole – dziewczyna którą mijasz uśmiechnie się do Ciebie. Nie tylko w sytuacjach, gdy jej się spodobasz. Wiele osób ma takie usposobienie i często uśmiecha się do nieznajomych. Warto wykorzystać taką sytuację. W jaki sposób? Jak zagadać do dziewczyny, która wysłała Ci uśmiech?

Gdy dziewczyna się do Ciebie uśmiechnie, możesz jej powiedzieć:

Rzadko się zdarza, żeby ktoś dał coś od siebie drugiej osobie – na przykład uśmiech, nie oczekując niczego w zamian. Świat byłby bardziej kolorowy gdyby wszyscy mieli takie podejście do życia jak Ty :)

jak zagadać do dziewczyny

3. Jak zagadać do dziewczyny w sklepie?

Będąc w sklepie, rozmowę można rozpocząć na kilka różnych sposobów. Często poznaję dziewczyny zarówno podczas robienia typowych zakupów w np. Tesco lub przechodząc przez centrum handlowe i widząc je w sklepach odzieżowych.

Zazwyczaj zwracam uwagę na to co kupuje lub co już kupiła. Kiedyś będąc w Rossmanie zauważyłem dziewczynę trzymającą paczkę prezerwatyw w ręce. Z uśmiechem na twarzy powiedziałem, że zapowiada się jej niezła impreza. Okazało się, że kupiła je chłopakowi pod choinkę, ale i tak zużyła je w końcu ze mną.

Niezależnie od tego co dziewczyna akurat kupuje, możesz do tego nawiązać i zagadać. Nawet jeżeli stoicie przy regale z nabiałem, a ona wybrała jakiś jogurt owocowy – możesz jej powiedzieć, że jogobella rozkłada ten jogurt na łopatki i Ty na jej miejscu na pewno byś się nie zastanawiał nad wyborem :) Wprowadzisz tym samym zabawną atmosferę i rozładujesz napięcie jakie towarzyszy poznawaniu nowych osób.

Gdy jesteś w sklepie z ciuchami możesz do niej podejść i zapytać czy w czymś pomóc (udając ekspiedenta). Nawet jeżeli powie, że nie, to po chwili możesz powiedzieć, że tak naprawdę tam nie pracujesz, ale to było pierwsze co przyszło Ci do głowy, bo chciałeś ją poznać.


Ty: Może w czymś pomóc?
Ona: Nie, dziękuję
Ty: A może jednak? : )
Ona: Nie, dziękuję
Ty: ..wiesz co, tak naprawdę tu nie pracuję, ale to był pierwszy pomysł jaki przyszedł mi do głowy żeby Cię poznać :)

Gwarantuję, że po takim rozpoczęciu na pewno otrzymasz pozytywną reakcję, a dziewczyna będzie się śmiała. W końcu rzadko kto udaje sprzedawcę w sklepie, żeby ją poznać. Dlatego też na starcie będziesz miał ogromnego plusa za oryginalność i kreatywność.

4. Dziewczyna siedząca na ławce?

Kobiety można spotkać nie tylko w sklepach czy na ulicy. Wielokrotnie widuję je siedzące na ławkach, murkach czy fontannach czytające książkę lub słuchające muzyki. Szczególnie gdy jest to duże miasto, a w centrum jest tzw. rynek lub skwer z ławkami.

Wielu facetów popełnia błąd i zamiast usiąść obok, stoi nad dziewczyną i zaczyna do niej mówić. Już sama różnica w waszych pozycjach (ona siedzi, Ty stoisz) wprowadza mało naturalną i komfortową atmosferę.

Usiądź obok niej i zapytaj jej czego słucha lub co czyta. To najprostsze z możliwych rozwiązań, ale tez najskuteczniejsze. W odpowiedzi na pewno usłyszysz tytuł książki lub wykonawcę, co będzie stanowiło dla Ciebie kolejny wątek do rozwinięcia. Możesz jej powiedzieć o książce jaką Ty ostatnio czytałeś (tylko nie mów o mojej: Jak poderwać dziewczynę ;)) lub album muzyczny jaki wpadł Ci w ucho. Dziewczyna, która siedzi na ławce na pewno nigdzie się nie śpieszy, stąd prawdopodobieństwo, że porozmawiacie i rozwinie się między wami dyskusja lub flirt – jest dużo wyższe.

5. Jak zagadać do dziewczyny w klubie/na dyskotece?

Świetnym miejscem na poznawanie kobiet są kluby i dyskoteki. Nie wszystkie dziewczyny non stop tańczą. Wiele z nich siedzi przy stolikach, w loży czy przy parkiecie. Oto najlepsze teksty, by zagadać do dziewczyny w klubie, na imprezie lub na dyskotece:


  • jak zagadać do dziewczyny
  • jak zagadać do dziewczyny w szkole
  • jak zagadać do dziewczyny na imprezie
  • jak zagadac do dziewczyny na dyskotece
  • jak zagadać do koleżanki
  • jak zagadac do dziewczyny?
  • jak zagadać do dziewczyny w klubie
  • jak zagadac
  • jak zagadac dziewczyne
  • jak zagadać do nieznajomej dziewczyny