Menu

Jak umówić się z dziewczyną na randkę?

O'rety 22:44

Jak umówić się z dziewczyną na randkę?

jak umówić się z dziewczyną na randkę

Jak umówić się z dziewczyną na randkę lub spotkanie?

W poprzednich dwóch artykułach dowiedziałeś się:
1. Jak zagadać do dziewczyny przez sms
2. Jak napisać smsa do dziewczyny

Teraz czas, by dowiedzieć się jakie teksty na podryw są najlepsze by umówić się na randkę. Możesz albo umówić się na spotkanie przez sms lub zadzwonić. Osobiście preferuję umawiać się z dziewczynami przez smsy, rzadko dzwonię. Smsa odczyta zawsze, a telefonu już nie zawsze odbierze.

Jak NIE umawiać się na randkę?

Zacznijmy od tego, w jaki sposób nie masz się umawiać z dziewczynami przez telefon. Które teksty na podryw nie działają?

Po pierwsze, NIE PROŚ SIĘ. Kobiety nie przepadają za facetami, którzy proszą się o spotkanie z nimi. Takie zachowanie je odpycha. Uważaj, by nie umawiać się z dziewczynami na randkę w taki sposób. Oto teksty na podryw, których lepiej nie używać:

-Bardzo bym chciał się z Tobą spotkać,
-Proszę Cię, spotkajmy się,

Po drugie, NIE PODLIZUJ SIĘ. Gdy to robisz, pokazujesz kobiecie, że ona jest ważniejsza niż Ty. Że to ona jest nagrodą dla Ciebie i to od niej wszystko zależy. Unikaj takich tekstów na podryw, by proponować randkę:

-Co musiałbym zrobić, by się z Tobą spotkać?,
-Co musi się stać, byś się ze mną umówiła?
-Czy zechciałabyś się ze mną umówić?

Jak umówić się z dziewczyną na randkę?

Zmiana jest subtelna, ale efekt znaczny. Gdy będziesz pisał lub dzwonił z zamiarem umówienia się na randkę, użyj tekstu na podryw w formie znajmującej, a nie pytającej. Załóż, że ona chce się umówić z Tobą na randkę. Zachowuj się tak, gdyby ta decyzja została dawno podjęta. Oto najlepsze teksty na podryw, by umówić się z dziewczyną na randkę:

-Porywam Cię jutro na kawę,
-Mam ochotę się z Tobą zobaczyć. Czwartek pasuje?
-Zobaczmy się dziś o 20:00 na Rynku,
-Który dzień Ci pasuje, by skoczyć ze mną na piwo?

Od teraz, za każdym razem, gdy będziesz zastanawiał się nad tym, jak umówić się z dziewczyną na randkę, użyj powyższych tekstów na podryw. Jeżeli przed randką będziesz się stresował tym jak wypadniesz lub pojawią się myśli, że nie jesteś wystarczająco dobry, zobacz film, w którym mówię o tym co wspólnego ma uwodzenie kobiet, a wygląd, kasa i mięśnie.

  • jak umówić się z dziewczyną

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila