Menu

Jak sprytnie zagadać do dziewczyny na facebooku?

Agnieszka 00:26

Jak sprytnie zagadać do dziewczyny na facebooku?

jak zagadać do dziewczyny na facebooku

Zobaczyłeś dziewczynę na żywo,  ale nie masz odwagi do niej podejść i zagadać?
Spotkałeś na fb dziewczynę swoich marzeń i nie wiesz jak do niej napisać?
Wyświetlił Ci się w proponowanych znajomych na fb Twój ideał i nie wiesz co robić?
Nie wiesz w jaki sposób zagadać do dziewczyny na facebooku? Co napisać?

Hej,

Nazywam się Agnieszka i podzielę się z Tobą wskazówkami na temat tego jak zagadać do dziewczyny na facebooku

Jak zagadać do dziewczyny na fb?

Na pewno nie poprzez pisanie tekstów typu:

  • Jesteś ładna, popiszemy?,
  • Jak masz na imię? Może się poznamy?,
  • Jesteś ładna i chcę Cię poznać.

Dlaczego? Bo są bardzo oklepane! Nie zliczę ile razy widziałam taką wiadomość na fb. Gdy tylko jakakolwiek zaczyna się w podobny sposób, jej autor od razu traci u mnie na całej linii. To jest bardzo kiepski sposób na zagadanie do dziewczyny na facebooku.

A co z komplementami? Na nie przyjdzie czas później, gdy rozmowa zacznie się kleić. Na początku mogą zrobić więcej szkody niż pożytku. 

Dziewczyny doskonale wiedza, że są ładne. Zwłaszcza na zdjęciach, które umieszczają na swoim profilu. Zanim wrzucą jakiekolwiek zdjęcie, zrobią setkę innych i wybiorą to, na którym wyglądają jak seksbomba. Dlatego zaczynanie pisania z nieznajomą od czegoś tak oczywistego jak jej seksowny wygląd nie ma sensu. Takich wiadomości ona dostaje kilka tygodniowo (wiem o tym, bo sama jestem dziewczyną). Jeżeli zastanawiasz się jak zagadać do dziewczyny na fb, musisz zrobić to sprytniej.

Jak zagadać do dziewczyny na facebooku?

Jeżeli dziewczyna, która Ci się podoba, wyskoczyła Ci w proponowanych znajomych to rewelacyjnie. Od tego warto zacząć. Możesz bez wachania napisać taki tekst na podryw:

Hej,
Wyskoczyłaś mi właśnie w proponowanych znajomych i wszedłem z ciekawości na Twój profil, by zobaczyć czy się znamy. Mam wrażenie, że Cię kojarzę, ale nie mam pojęcia o którą piaskownicę chodzi 🙂 Może Ty masz jakiś pomysł skąd możemy się znać?

 Gdy zacznie odpisywać, szybko wyczujesz czy jest zainteresowana czy też nie.

jak zagadać do dziewczyny na fb

Jak zagadać do dziewczyny na fb? Możesz sprawdzić jej profil i poszukać w nim czy jest coś, co Was łączy. Być może jakieś miejsce, w którym była i Ty też je też znasz albo chciałbyś je odwiedzić.  Może sport, który lubisz albo ma coś wspólnego z branżą, w której pracujesz.

*Wskazówka: Gdy oglądasz jej zdjęcia, nie patrz tylko na nią, ale zwróć też uwagę na to co ma za sobą i obok. Łatwiej będzie Ci wyłapać wspólny kontekst. 

Jak to wykorzystać w praktyce? Sprawdź ten tekst na podryw:

Cześć! Wyskoczyłaś mi w proponowanych znajomych, ale nie byłem pewny po zdjęciu profilowym czy się znamy, więc zaglądnąłem na Twoje pozostałe. Choć dalej nie znam odpowiedzi na to pytanie, to zaintrygowało mnie Twoje zdjęcie przy murze Chińskim. Też tam byłem i niesamowicie mi się podobało. Którą część zwiedzałaś?

Jeżeli zdobyłeś jej dane bez jej wiedzy, albo szukałeś i przypadkowo Ci się ktoś spodobał, śmiało możesz użyć pretekstu o proponowanych znajomych. 

Jeżeli jednak dostałeś namiary od dziewczyny, która Cię interesuje, a ma odblokowane konto i nie wiesz jak zagadać, możesz od razu użyć argumentu z rzeczami lub miejscami, które znalazłeś na jej profilu, np:

Cześć Kasia!
Widzę, że lubisz Gwiezdne Wojny 🙂 Jestem w szoku, bo wydawało mi się, że tylko faceci szaleją za tym filmem. Ile części już widziałaś?

 

Jeżeli masz inny problem dotyczący dziewczyn, zachęcam do zostawienia maila oraz napisania komentarza. Napisz w nim o czym chciałbyś przeczytać w następnym artykule.  

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej zapraszam na konsultacje skype lub kurs uwodzenia.

Jest jeszcze coś. Nagrałam razem z Kamilem świetny produkt, w którym od A do Z tłumaczymy jak krok po kroku poderwać dziewczynę (co im siedzi w głowie, jak z nimi rozmawiać, jak podejść, jak doprowadzić do seksu, jak zbudować związek itd). Wszystkie informacje znajdziesz tutaj:  Jak poderwać dziewczynę krok po kroku

  • gdy chłopak nie ma odwagi zagadać

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila