Menu

Jak rozśmieszyć dziewczynę? – 4 teksty na podryw

O'rety 10:03

Jak rozśmieszyć dziewczynę? – 4 teksty na podryw

Teksty na podryw

Wielu facetów uważa, że najlepszym sposobem na poderwanie dziewczyny jest rozśmieszenie jej. Gdy tylko mają się z nią spotkać, podejść lub porozmawiać, robią sobie spis tematów, tekstów na podryw i historii, które sprawią, że dziewczyna będzie się śmiała. Z jednej strony nie ma z tym niczego złego, bo która dziewczyna nie lubi dowcipnych chłopaków z poczuciem humoru. Jest tu jednak jeden haczyk, o którym zaraz się dowiesz.

Faktycznie, zabawa i poczucie humoru to nieodłączne elementy udanego podrywu. Sprawiają, że szanse, by cokolwiek z tego wyszło, są dużo większe. Nie zawsze jednak działają.

Kiedy nie poderwiesz dziewczyny rozśmieszając ją?

Kiedy Twoim jedynym celem będzie sprawienie, by to ona dobrze się bawiła. To podstawowy błąd. Wydaje nam się, że naszym celem podczas podrywu jest sprawienie, by to ona dobrze się bawiła, a zapominamy o sobie!

Szkolę często chłopaków, którzy myślą, że poderwą dziewczynę wtedy, gdy ją rozśmieszą. Często kończy się to niepowodzeniem, bo zapominają o tym, że oni również muszą się dobrze bawić i dobrze czuć.

Jeżeli będziesz robił wszystko, by dziewczyna dobrze się bawiła, a sam będziesz spięty i zestresowany tym, czy podryw się uda, to masz pewne, że się nie uda.

Kiedy poderwiesz dziewczynę rozśmieszając ją?

Wtedy, gdy rozśmieszysz także i siebie. Brzmi dziwnie, co nie? Ale tu tkwi sekret. Gdy będziesz szukał tekstu na podryw, który rozśmieszy dziewczynę, najpierw znajdź taki tekst tekst na podryw, który rozśmieszy Ciebie.

To Ty jesteś najważniejszą osobą, którą masz rozśmieszyć, a nie dziewczyna. Wiesz dlaczego? Bo gdy Ty będziesz się dobrze bawił, ona także będzie się dobrze bawiła. Gdy Ty będziesz się dobrze czuł, ona też poczuje się dobrze. Natomiast gdy Ty nie będziesz się czuł komfortowo i będziesz zestresowany, ona też poczuje stres i nie będzie czuła się komfortowo.

Celem dobrego tekstu na podryw nie jest rozbawienie dziewczyny, tylko Ciebie!

Emocje są zaraźliwe. Gdy podejdziesz do niej z uśmiechem na twarzy, rozbawiony i radosny i do tego powiesz jakiś tekst na podryw, który będzie dla Ciebie zabawny, to jej udzieli się Twoja radość. To nie tekst na podryw będzie działał, to Ty będziesz działał. Dziewczyna przejmie Twój stan emocjonalny i będzie się tak dobrze bawiła jak Ty.

Jakie teksty na podryw, by ją rozśmieszyć?

Najważniejsze jest zadanie sobie pytania: Co musiałbym jej powiedzieć, by dobrze się bawić?

Tekst na podryw 1:

Jeżeli widzisz dziewczynę z jakimś tatuażem, przypatrz się mu i zastanów z czym śmiesznym Ci się kojarzy. Być może ma wytatuowane jaskółki albo inne ptaki. Jeżeli tak, to mógłbyś zażartować:

Hej, być może zabrzmi to dziwnie i niecodziennie, ale masz świetnego ptaszka/podoba mi się Twój ptaszek 🙂

Rzecz jasna brzmi to bardzo dwuznacznie i właśnie taki jest tego cel. Będziesz się śmiał zarówno Ty, jak i ona.

Tekst na podryw 2 i 3:

Jesteś w klubie. Obok parkietu siedzi dziewczyna i patrzy na ludzi, którzy się bawią. Zastanów się z czym śmiesznym Ci się to kojarzy? Możesz jej powiedzieć:

Czy to taka nowa moda (sposób zabawy) w mieście, że zamiast tańczyć, to obserwuje się, jak ludzie to robią? 🙂

Przyznaj się, że przyszłaś tu, by podrywać facetów i właśnie na jakiegoś polujesz 🙂

Tekst na podryw 4

Jesteś w galerii handlowe, restauracji lub innym miejscu, w którym spożywa się posiłki. Zauważyłeś dziewczynę, która ma przed sobą coś niepasującego do siebie, np. talerz pełen warzyw i colę lub frytki i jabłko. Możesz śmiało do niej podejść i powiedzieć:

Jak spojrzałem na Twój posiłek to ewidentnie coś mi tu nie gra. Zdrowe warzywa i niezdrowa coca cola średnio do siebie pasują 🙂

Jak widzisz, kluczem dobrego tekstu na podryw jest nie tylko rozśmieszenie dziewczyny, ale przede wszystkim rozśmieszenie siebie.

Polecam Ci także zobaczyć filmik, w którym tłumaczę Jak rozśmieszyć i rozbawić dziewczynę.

 

  • jak rozsmieszyc dziewczyne
  • jak rozsmieszyc swoja dziewczyne

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila