Menu

Jak poderwać starszą dziewczynę?

O'rety 16:52

Jak poderwać starszą dziewczynę?

Od jednego z czytelników dostałem niedawno takiego oto maila:

Hej Kamil mam nietypowy problem, ponieważ lubię kobiety, które maja od 20 do 30 lat a sam mam 19. Problem polega na tym, ze korzystam z twoich świetnych porad, które są w 100% skuteczne i rewelacyjne aczkolwiek, niektóre kobiety mówią „kurcze jesteś taki fajny ale szkoda ze jesteś taki młody” i często przez to mnie olewają. Prosiłbym ciebie o poradę jak skutecznie poradzić sobie w takiej sytuacji i jak poderwać starszą dziewczynę🙂

Ja również nieraz słyszałem i wciąż słyszę (lubuję się w dojrzałych kobietach) podobne jak-poderwać-starszą-dziewczynęstwierdzenia, gdy podrywam starsze od siebie dziewczyny lub kobiety. Nie ma co się dziwić, że tak reagują, tym bardziej gdy już na pierwszy rzut oka widać znaczącą różnicę wieku. Ja również z dystansem podchodzę do sporo młodszych od siebie dziewczyn. Nawet jeżeli świetnie wyglądają to i tak z dużym prawdopodobieństwem ciężko będzie nam się dogadać, bo pewnie nadajemy na różnych falach.

Czy dojrzały facet może uwodzić?

Na szczęście nie jest to regułą, bo zdarza mi się również poznawać młode dziewczyny (około 20 l.), które mają bardzo dojrzałe myślenie i nie czuć mocno tej różnicy wieku. Dokładnie tak samo jest z facetami. Z perspektywy kobiety młody chłopak nie zna jeszcze życia, jest niedojrzały i to może się objawiać w jego zachowaniu. Dlatego kluczem jest, by tę dojrzałość pokazać

W takim razie jak poderwać starszą dziewczynę?

W takiej sytuacji zawsze działa u mnie powiedzenie dwóch dwie rzeczy:

1. Mówię, że wiek nie jest równoznaczny z dojrzałością, czyli fakt, że ktoś ma 19 czy 25 lat nie oznacza, że nie jest dojrzały, bo można mieć ich 35 i wciąż nim nie być. I na odwrót – wspominam, że znam sporo facetów starszych od siebie o 10 lat, którzy zachowują się jakby mieli 16 lat.

2. Wspominam również, że koniec końców nie liczy się to ile mamy lat, tylko to na ile się przy sobie czujemy.

Jeżeli dobrze czuję się przy dziewczynie, to przestaję przywiązywać uwagę do tego czy jest ode mnie starsza czy młodsza, bo wiem że to działa w drugą stronę – kobiety mocno starsze ode mnie czują się przy mnie bardzo dobrze i szybko różnica wieku się zaciera.

Gdy znów będziesz się zastanawiał jak poderwać starszą dziewczynę, przypomnij sobie powyższe punkty i wytłumacz jej swoje podejście, a na pewno mocno zyskasz w jej oczach.

PS. Możesz jeszcze obrócić sytuację i odpowiedzieć jej w zabawny sposób:

Ty: Hmm nie wiem czy nie jesteś dla mnie za młoda. Musiałbym się nad tym zastanowić czy jesteś dla mnie wystarczająco dojrzała.

Itd. Wygłupiasz się mówiąc, że to ona jest dla Ciebie za młoda 🙂 Działa, przetestowałem!

  • Jak poderwać starszą dziewczynę
  • jak zagadac do starszej dziewczyny

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila