Menu

Gdy mówi, że ma chłopaka ten tekst na podryw może Ci się przydać

O'rety 16:58

Gdy mówi, że ma chłopaka ten tekst na podryw może Ci się przydać

Ostatni wpis poświęciłem sytuacji, w której dziewczyna mówi, że nie zna Cię wystarczająco długo. Dziś zajmiemy się zdecydowanie najczęstszym tekstem jaki pada z kobiecych ust podczas podrywu, mianowicie: Mam chłopaka

Sposobów, by na to odpowiedzieć jest wiele. Sam uczę około 3-4 (od najmniej reaktywnego, do najbardziej hardcorowego). Jednak można ugryźć to z drugiej strony. Co mam na myśli?

Zamiast rzucać gotowym tekstem na podryw, możesz spróbować to przeramować.

Ona: Mam chłopaka
Ja: A skąd założenie, że ja chciałbym nim zostać? W ogóle się nie znamy, nawet nie wiem czy potrafisz prasować i gotować, więc skąd przyszło Ci do głowy, że chciałbym zostać Twoim chłopakiem? To, że do Ciebie podszedłem i z Tobą rozmawiam, to wciąż trochę za mało na to, żeby zbudować związek ; )

 

Zazwyczaj dziewczyna po takim tekście jest trochę zakłopotana i przeprasza, że z automatu powiedziała o chłopaku. Zresztą wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie na ulicy jakaś dziewczyna, która chce Cię poznać, albo tylko z Tobą porozmawiać, a Ty mówisz jej, że niestety nie, bo masz dziewczynę. Co ma jedno z drugim wspólnego? Przecież nie zaproponowała Ci małżeństwa, a ze zwykłej rozmowy do związku bardzo daleka droga.

Jeżeli w podobny sposób wytłumaczysz to dziewczynie, są bardzo duże szanse, że interakcja potoczy się dalej. Skuteczność w tym przypadku jest bardzo wysoka.

Jest jeszcze jedna wersja tego tekstu. Brzmi odważnie, dlatego uważaj, by jej nie obrazić:

Chyba trochę przesadziłaś z tym chłopakiem 🙂 Rozumiem, że większość facetów ma niskie standardy i chcą wchodzić z dziewczyną w związek, nawet gdy nic o niej nie wiedzą, ale w moim przypadku do tego daleka droga. Nie masz się zatem o co martwić.

9 komentarzy
 1. Bartek 14-11-2012 / Odpowiedz
 2. Typek 15-11-2012 / Odpowiedz
 3. Wegiel 15-11-2012 / Odpowiedz
 4. ces 16-11-2012 / Odpowiedz
  • Tomasz17 17-11-2012 / Odpowiedz
  • Ania 12-06-2013 / Odpowiedz
 5. waldek 20-04-2013 / Odpowiedz
 6. Ania 12-06-2013 / Odpowiedz
  • O'rety 12-06-2013 / Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila