Menu

Dlaczego dziewczyna mówi, że ma chłopaka?

O'rety 17:28

Dlaczego dziewczyna mówi, że ma chłopaka?

Teksty na podrywMam chłopaka! – zapewne każdy facet słyszał te tekst wiele razy. Jeżeli jeszcze nie, to wszystko przed Tobą.

Być może zdążyłeś już zauważyć, że nie wszystko jest do końca jasne w tym temacie. Jedni faceci słyszą tekst ‚mam chłopaka‚ bardzo często, a inni wcale. Czasem dziewczyny mówią, że mają chłopaka, gdy go nie mają, a czasem mówią, że nie mają, chociaż go mają.

Pierwsza rzecz o której myśli facet, który usłyszał od dziewczyny, że ma chłopaka, to sposób, by to obejść. Zastanawiamy się jakiego tekstu użyć, aby był celną ripostą.

A co jeżeli problem leży dużo wcześniej? A gdybyś mógł doprowadzić do sytuacji, w której dziewczyny nie mówią Ci o tym, że mają faceta? Wydaje się dziwne? Ale jest jak najbardziej możliwe.

Moje wieloletnie doświadczenie pokazało mi, że kluczem nie jest poradzenie sobie z tekstem ‚wiesz co, ja mam chłopaka‚. Kluczem jest doprowadzenie do sytuacji, w której dziewczyna nie mówi, że ma chłopaka.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tak się nie da. A jednak! Wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz z nią rozmawiał.

Więcej szczegółów znajdziesz w filmie, który nagrałem na ten temat: Dlaczego dziewczyna mówi, że ma chłopaka?

 

  • dlaczego dziewczyna mowi że chłopak jest ciapą

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila