Menu

Jak zareagować na tekst – Czy ty mnie podrywasz?

O'rety 12:02

Jak zareagować na tekst – Czy ty mnie podrywasz?

czy ty mnie podrywaszCzy Ty mnie podrywasz? Dlaczego do mnie podszedłeś? Dlaczego do mnie zagadałeś? Dlaczego ja?

Zdarzyło się kiedyś usłyszeć podobny tekst z ust kobiety? Jeżeli nie, to wszystko przed Tobą. Im więcej dziewczyn będziesz poznawał, tym częściej staniesz w obliczu sytuacji, w której będzie chciała abyś jej wyjaśnił, dlaczego akurat ona.

Takie pytanie (czy Ty mnie podrywasz) wynika z wielu powodów. Czasem z ciekawości, a czasem z jej niskiej samooceny. Co odpowiedzieć w takiej sytuacji? Jak sobie z tym poradzić? Jakiego tekstu na podryw użyć? Czy lepiej jest obrócić sytuację w żart i zignorować pytanie, czy może powiedzieć prawdę? A jeżeli tak, to w jaki sposób, by niczego nie zepsuć?

Scenariusz nr 1 – Odwrócenie uwagi

W taki sposób reaguje najwięcej facetów. Gdy dziewczyna zapyta ich ‚Czy Ty mnie podrywasz?’ Odpowiadają:

Wydaje Ci się. Ja nikogo tu nie podrywam. Przypadkiem do Ciebie podszedłem, bo nie zdarza mi się to na co dzień. Chciałem zapytać o [drogę/restaurację/godzinę] i padło właśnie na Ciebie. Jakoś tak od słowa do słowa i zaczęliśmy rozmawiać. Wydaje Ci się, nikogo nie podrywam.

Jaki jest plus tego tekstu na podryw? Twoje bezpieczeństwo. Niczego nie ryzykujesz, bo grasz bezpiecznie. Nie zdradzasz swoich prawdziwych intencji, stąd nie masz za dużo do stracenia. Szansa, że zostaniesz odrzucony lub olany, jest bardzo mała.

Jaki jest minus tego tekstu na podryw? Gdy nie ryzykujesz, to nie wygrywasz. Ponieważ brakło Ci odwagi, by powiedzieć prawdę, to nie wygrasz tyle, ile mógłbyś wygrać, gdybyś tak powiedział. Cierp na rym również Twoja autentyczność i szczerość, bo jakby nie było, to ściemniasz. Nazywajmy rzeczy po imieniu 🙂 Ściemniasz, działając w dobrej wierze (oczywiście tak Ci się wydaje), bo przecież chcesz ją poderwać.

Scenariusz 2 – Bezpośredniość

W taki sposób reaguje najmniej facetów, bo brakuje im odwagi, by szczerze powiedzieć dziewczynie w oczy co myślą. Właśnie na tym polega ta strategia. Gdy słyszysz pytanie czy Ty mnie podrywasz, nie ściemniasz, nie kombinujesz, tylko jasno mówisz jej, jaka jest prawda. Jak wówczas wyglądałby tekst na podryw?

Podszedłem i zagadałem, bo coś mi się w Tobie spodobało. Nie wiem do końca co to było. Być może Twoje ciało, może Twój uśmiech, może Twój ubiór, może energia i styl bycia, a może wszystko naraz. Myślę, że z każdego po trochu. Coś mnie w Tobie urzekło i postanowiłem sprawdzić co to takiego jest. Muszę przyznać, że wyglądasz bardzo seksownie i apetycznie. Ciężko było mi oderwać od Ciebie wzrok.

Większości takie słowa nie przeszłyby przez usta, bo ryzyko jest bardzo duże. Jeżeli nie zdradzasz swoich intencji, to jak już powiedzieliśmy, ryzyko jest małe. W momencie, w którym szczerze powiesz dziewczynie co myślisz, ryzyko, że Cię odrzuci jest teoretycznie bardzo duże. Jednak dopiero teraz jesteś w stanie wygrać całą stawkę. Co więcej, odrzucenie tak naprawdę nie istnieje, ale to temat na inny artykuł.

Plus tego tekstu na podryw: Taka szczerość w wykonaniu faceta jest ogromną rzadkością. Możesz być pewny, że dziewczyna długo tego nie zapomni. Z miejsca uzna Cię za pewnego siebie i zdecydowanego. Taka bezpośrednia szczerość ma bardzo wysoką skuteczność, bo nikogo nie oszukujesz, a ona czuje, że jesteś autentyczny i nie ściemniasz.

Minus tego tekstu na podryw: Ciężko wydusić to z siebie. Aby tak się otworzyć przed kobietą, trzeba przełamać lęk, który jest bardzo duży. Mało który facet ma na tyle duże jaja, by powiedzieć dziewczynie  w oczy, co go w niej kręci lub podnieca.

Następnym razem gdy dziewczyna zapyta Cię ‚Czy Ty mnie podrywasz?’ zastanów się nad drugim scenariuszem, bo warto!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila