Menu

Czy teksty na podryw działają? 2 etapy, które musisz znać

O'rety 23:40

Czy teksty na podryw działają? 2 etapy, które musisz znać

Teksty na podryw

Jedni twierdzą, że teksty na podryw działają, a inni że nie. Jak to w końcu jest? Czy warto z nich korzystać, czy nie?

Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, na jakim Ty jesteś etapie. Etapy są dwa i za chwilę je poznasz.

Etap pierwszy: teksty na podryw ratują Ci tyłek

Gdy dopiero zaczynasz przygodę z dziewczynami, Twoja głowa jest pełna pytań:

  • jak się nie stresować,
  • jak nie wyjść na idiotę,
  • jak ją sobą zainteresować,
  • co zrobić gdy się okaże, że ma chłopaka,
  • jak dobrze wypaść,
  • itd.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia tego jak zagadać i o czym rozmawiać. Nie dość, że czujesz się przytłoczony stresem, to jeszcze musisz kombinować jak to wszystko ubrać w odpowiednie słowa.

Na tym etapie gotowe teksty na podryw będą dla Ciebie ratunkiem, bo masz o jeden problem mniej. Przynajmniej nad tym nie musisz się zastanawiać. Możesz skupić się na stresie i całej reszcie. Dzięki temu, że wiesz jak zacząć, jest Ci znacznie łatwiej. Na tym etapie teksty na podryw są pomocne i ratują Ci tyłek. Gdyby nie ich pomoc, byłoby Ci znacznie trudniej.

Mija czas, a Ty poznajesz dziewczyny/kobiety. Z czasem nabierasz doświadczenia i pewności. Stres nie jest już taki duży i z większością początkowych kwestii już się nie stresujesz.

Etap drugi: teksty na podryw nie są Ci już potrzebne

Nadchodzi drugi etap, w którym coraz mniej potrzebujesz cudzych tekstów. Zauważasz, że zaczynają Cię ograniczać. Nie dość, że już ich więcej nie potrzebujesz, to stanowią dla Ciebie przeszkodę. Na początku pomagały Ci, aby się przełamać. Teraz, gdy nie masz już problemów z przełamaniem się, nie potrzebujesz ich pomocy. Dochodzi do Ciebie, że żaden cudzy tekst na podryw nie będzie tak skuteczny jak własny. Z żadnym nie będziesz tak spójny, jak z tym, który sam wymyśliłeś. Zaczynasz tworzyć własne teksty na podryw.

Zaczynasz uświadamiać sobie, że to nie tekst na podryw ma moc działania, tylko Ty ją masz. Wcześniej nie dostrzegałeś swojej atrakcyjności i myślałeś, że to dzięki dobrym tekstom na podryw możesz zdobyć kobietę. Teraz widzisz, że nawet najlepszy tekst na podryw to tylko suche słowa. To Ty masz w sobie moc, a tekst na podryw jest tylko formą Twojej ekspresji.

W drugim etapie widzisz także, że nie ma uniwersalnych tekstów na podryw, bo każda sytuacja i każda kobieta jest inna. Jedyne co jest uniwersalne, to Ty sam. W każdej sytuacji i przy każdej kobiecie tworzysz inne teksty, te które najbardziej pasują.

Gdy prowadzę kursy uwodzenia, sprawdzam na jakim poziomie jest kursant. Jeżeli jest bardzo początkujący, to daję mu gotowe teksty na podryw, bo wówczas najważniejsze jest dla niego przełamanie się. Gdy zrobi to kilka/kilkanaście razy, a rozmowa z obcymi kobietami nie sprawia mu trudności, oznajmiam, że teraz nie potrzebuje już moich tekstów na podryw i czas się usamodzielnić. Następne zadanie polega na tym, aby nauczył się tworzyć własne. Daje mu wskazówki jak je tworzyć i dość szybko zauważa, że nie jest to skomplikowane i w każdej sytuacji można znaleźć jakiś kontekst, o który można zagadać.

Podsumowując. Do pewnego momentu gotowe teksty na podryw są pomocne, bo dzięki nim łatwiej jest zrobić pierwszy krok. Gdy nabierzesz pewności siebie i wprawy w rozmowach z obcymi kobietami, nadchodzi drugi etap, w którym już ich nie potrzebujesz. Zaczynają Cię ograniczać, bo to nie Ty je wymyśliłeś. Chcesz być w 100% spójny, a to oznacza, że musisz porzucić wszystko, co nie jest Twoje. Zaczynasz tworzyć własne teksty na podryw, a tym samym swój unikalny styl.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila