Menu

7 najlepszych komplementów

O'rety 13:21

7 najlepszych komplementów

najlepsze-komplementy-dla-dziewczynyKtóre komplementy sprawią, że dziewczyna za Tobą oszaleje? Jakie komplementy dla dziewczyny są najlepsze? Które komplementy są najładniejsze i najabrdziej wartościowe? Jakie komplementy najbardziej lubią dziewczyny?

Oto lista 7 najlepszych komplementów, które dziewczyna chciałaby od Ciebie usłyszeć. Dadzą Ci 100% gwarancję powodzenia. Zostały one wielokrotnie przetestowane i jedno jest pewne – działają! (szczególnie ostatni)

Komplement nr 1

Jesteś niesamowicie seksowna
Jesteś bardzo seksowna
Jesteś najseksowniejszą kobietą w …

Zauważ, że kobiety największą część czasu poświęcają na to, jak wyglądają. Godziny spędzone przed lustrem, tony kosmetyków, pełna szafa ciuchów, regularne wizyty u kosmetyczki i fryzjerki. Godzina dziennie na malowanie się i przebieranie oraz 3/4 wypłaty, by to wszystko opłacić.

Dlaczego? Bo kobiety chcą byś postrzegane jako atrakcyjne i seksowne. Dlatego jeden z najlepszych komplementów jaki kobieta może usłyszeć to: Jesteś seksowna.

Gdy uczę facetów podrywu na żywo, jednym z zadań które ode mnie otrzymują, to powiedzenie nieznajomej dziewczynie, że jest seksowna.

Zwróć uwagę na jej reakcję, gdy usłyszy taki komplement. Sukces gwarantowany. Działa za każdym razem!

Komplement nr 2

Masz doskonałe Ciało
Masz idealną figurę
Masz ciało jak modelka
Uwielbiam Twoje ciało

Kobiety naszych czasów mają także bzika na punkcie swojej figury. Myślisz, że te wszystkie ciuchy, które nosi, są dziełem przypadku? W żadnym wypadku! Kobieta zazwyczaj próbuje uwydatnić swoje atuty lub ukryć te elementy, których się wstydzi. Dlatego komplementując jej ciało i figurę, strzelasz w dziesiątkę!

Komplement nr 3

Masz świetne poczucie stylu
Masz kapitalny styl
Mało która kobieta ubiera się tak dobrze

Kolejny ultra ważny element dla kobiety, to jej ciuchy. Każda chce wyglądać najlepiej i najoryginalniej. Zdecydowana większość dziewczyn przykłada ogromną uwagę do ciuchów. Gdy w umiejętny sposób skomplementujesz jej poczucie stylu, urosną jej skrzydła!

Komplement nr 4

Masz niesamowity uśmiech
Uwielbiam patrzeć jak się śmiejesz
Masz magiczny uśmiech

Jeden z dwóch najmagiczniejszych elementów naszej mowy ciała to uśmiech. Nie zaprzeczysz, że czasem można się zakochać tylko w nim. Dlaczego więc nie skomplementować uśmiechu? To bardzo rzadki komplement. Wbrew pozorom mało który facet mówi dziewczynie o tym, że podoba mu się jej uśmiech. Zrób to, a zdziwisz się jakie będą efekty!

Komplement nr 5

Masz niesamowite spojrzenie
Nie da się oderwać wzroku od Twoich oczu
Masz coś bardzo magicznego w spojrzeniu

Drugi magiczny element mowy ciała to oczy. Podobnie jak z uśmiechem, w nich też można się zakochać. Faceci dużo cześciej komplementują oczy, ale zazwyczaj w ten sam oklepany sposób, tj. mówiąc jej, że ma piękne oczy. Tobie polecam odrobinę oryginalności. Z doświadczenia zauważyłem, że dziewczyny najlepiej reagują, gdy mówi się im, że mają magiczne spojrzenie.

Komplement nr 6

Jesteś świetna w łóżku
Seks z Tobą to prawdziwa przyjemność
Uwielbiam się z Tobą kochać

Nie możemy zapomnieć o jednej z najważniejszych sfer i fundamentów każdego związku, o życiu łóżkowym. Każda kobieta chce być tą, z którą jest Ci najlepiej. To jeden z najlepszych komplementów, jaki może usłyszeć. Co prawda dla wielu jest to wstydliwy temat i taki komplement może z trudnością przejść Ci przez gardło, ale zaufaj, opłaca się ją pochwalić! Wynagrodzi Ci to 🙂

Komplement nr 7

To bez dwóch zdań najlepszy komplement, jaki kobieta może usłyszeć:

Kocham Cię
Jestem przy Tobie szczęśliwy
Jestem szczęściarzem, że Cię mam
Moje życie nabiera przy Tobie kolorów

Żaden inny komplement nie ma takiej mocy. Wypowiadając jej te słowa lub mówiąc, że czujesz się przy niej szczęśliwy, sprawiasz że rozkwita jak piękny kwiat i staje się szczęśliwsza. Nie zapominaj o nim! Dziel się szczęściem, bo wróci do Ciebie w większej ilości!

  • najlepsze komplementy dla kobiety
  • najseksowniejszy komplement dla kobiety

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila