Menu

2 teksty na podryw, które warto znać!

O'rety 10:34

2 teksty na podryw, które warto znać!

Tym razem dwa teksty na podryw dotyczące pierwszego kontaktu oraz werbalnego pokazania swoich intencji w dwóch różnych stylach (pośredni i bezpośredni).

Co mam na myśli?

  • 1. Pierwszy kontakt, czyli Twoje podejście do dziewczyny i rozpoczęcie rozmowy. Tylu ilu facetów na świecie – na tyle sposób można to zrobić. W tym przypadku to Ty jesteś osobą inicjującą kontakt i rozmowę.
  • 2. Pokazanie intencji – zakomunikowanie dziewczynie, że wpadła Ci w oko, czymś Cię urzekła, spodobała Ci się, zafascynowała Cię lub zainteresowała swoją osobą.
  • 3. Werbalne, czyli powiedzenie jej tego, co w punkcie powyższym. Inną formą pokazania intencji jest zakomunikowanie ich niewerbalnie: Twoją mową ciała, energią, wibracjami. Przykładem takiego uwodzenia jest zaawansowana komunikacja na dwóch poziomach: werbalnym (rozmawiasz z nią o tzw. pogodzie) i niewerbalnym (Twoje ‚ciało’ ją uwodzi). Jednak to temat na duży artykuł.

Styl pośredni:

Pośredni, gdy rozpocząłeś rozmowę o czymś prozaicznym, ogólnym i aseksualnym. Na przykład:

Hej, wiesz może gdzie tu w pobliżu jest empik albo księgarnia? Chciałbym kupić siostrze książkę na urodziny, ale nie mam pojęcia gdzie takie cuda mogę dostać. Zresztą przy okazji przydałaby mi się fachowa kobieca porada co najbardziej lubicie czytać 🙂

 

I tak przez kilka minut rozmawiacie o książkach, a ona tłumaczy Ci jak dojść do najbliższej księgarni. Jednak Ty po chwili przerywasz jej i mówisz:

Tak na prawdę nie interesuje mnie droga do księgarni, a moja siostra nie ma urodzin.. bo nie mam nawet siostry.. Podszedłem do Ciebie bo mi się spodobałaś, ale nie miałem pojęcia jak Ci to powiedzieć..

 

Tym samym mówisz jej dlaczego tak na prawdę do niej podszedłeś, lecz nie od razu, tylko po kilku minutach rozmowy.

Styl bezpośredni:

Nie owijasz w bawełnę i od razu mówisz kobiecie, że wpadła Ci w oko lub coś Ci się w niej spodobało.
Możesz to jednak zrobić lekko modyfikując poprzednią formę, a wówczas całość wyjdzie naturalniej i mniej sztucznie:

Hej, chciałem do Ciebie podejść i zapytać Cię o najbliższą księgarnię i propozycję prezentu dla mojej siostry.. ale to i tak byłby tylko pretekst, żeby Cię poznać..

 

PS. Otrzymałeś dwie formy w jakich możesz werbalnie powiedzieć kobiecie, że Ci się spodobała. Przetestuj obydwie i sprawdź, w której czujesz się lepiej. Czy wolisz od razu coś takiego powiedzieć, czy najpierw chwilę porozmawiać i dopiero wtedy przyznać się dlaczego do niej podszedłeś.

Daj znać w komentarzu która Ci lepiej pasuje,
Have fun!

  • podryw werbalny
4 komentarze
  1. Bartek 14-11-2012 / Odpowiedz
    • Waldek 14-11-2012 / Odpowiedz
  2. Maslo 14-11-2012 / Odpowiedz
  3. kawaiaea280 06-12-2012 / Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
(i poznać te 3%)
Wpisz swojego maila