2 teksty na podryw, które warto znać!

Tym razem dwa teksty na podryw dotyczące pierwszego kontaktu oraz werbalnego pokazania swoich intencji w dwóch różnych stylach (pośredni i bezpośredni).

Co mam na myśli?

 • 1. Pierwszy kontakt, czyli Twoje podejście do dziewczyny i rozpoczęcie rozmowy. Tylu ilu facetów na świecie – na tyle sposób można to zrobić. W tym przypadku to Ty jesteś osobą inicjującą kontakt i rozmowę.
 • 2. Pokazanie intencji – zakomunikowanie dziewczynie, że wpadła Ci w oko, czymś Cię urzekła, spodobała Ci się, zafascynowała Cię lub zainteresowała swoją osobą.
 • 3. Werbalne, czyli powiedzenie jej tego, co w punkcie powyższym. Inną formą pokazania intencji jest zakomunikowanie ich niewerbalnie: Twoją mową ciała, energią, wibracjami. Przykładem takiego uwodzenia jest zaawansowana komunikacja na dwóch poziomach: werbalnym (rozmawiasz z nią o tzw. pogodzie) i niewerbalnym (Twoje ‚ciało’ ją uwodzi). Jednak to temat na duży artykuł.

Styl pośredni:

Pośredni, gdy rozpocząłeś rozmowę o czymś prozaicznym, ogólnym i aseksualnym. Na przykład:

Hej, wiesz może gdzie tu w pobliżu jest empik albo księgarnia? Chciałbym kupić siostrze książkę na urodziny, ale nie mam pojęcia gdzie takie cuda mogę dostać. Zresztą przy okazji przydałaby mi się fachowa kobieca porada co najbardziej lubicie czytać :)

 

I tak przez kilka minut rozmawiacie o książkach, a ona tłumaczy Ci jak dojść do najbliższej księgarni. Jednak Ty po chwili przerywasz jej i mówisz:

Tak na prawdę nie interesuje mnie droga do księgarni, a moja siostra nie ma urodzin.. bo nie mam nawet siostry.. Podszedłem do Ciebie bo mi się spodobałaś, ale nie miałem pojęcia jak Ci to powiedzieć..

 

Tym samym mówisz jej dlaczego tak na prawdę do niej podszedłeś, lecz nie od razu, tylko po kilku minutach rozmowy.

Styl bezpośredni:

Nie owijasz w bawełnę i od razu mówisz kobiecie, że wpadła Ci w oko lub coś Ci się w niej spodobało.
Możesz to jednak zrobić lekko modyfikując poprzednią formę, a wówczas całość wyjdzie naturalniej i mniej sztucznie:


 • podryw werbalny
 • podryw bezpośredni
 • Ostatnie komentarze
  1. Bartek

   są różne szkoły w sumie 😀
   jedna lubi już bezpośredniość od początku, a drugą urzeknie to że akurat potem tak byliśmy nieco „nieśmiali” że po chwili rozmowy się przyznaliśmy czemu tutaj jesteśmy.
   ona i tak się domyśla czemu obcy facet podchodzi pytając się o głupią pocztę, jak może zrobić to ze starszą panią która może tutaj żyć dłużej :)
   Więc okazanie intencji jest bardzo dobre, bo od razu mamy z nią inny kontakt i ona nie zachowuję się jak doradca i nie jest to już taki „podryw na turystę „:)
   bartoszchmielewski89@gmail.com

   • Waldek

    Racja Barku – ale czasem np. jak widze dziewczyne, która coś sprzedaje i są wokol niej klienci to zagaduje niebezposrednio, a dopiero potem pokazuje intencje. Fajnie działa

  2. Maslo

   Ja nie mam niestety odwagi by to wykorzystac

  3. kawaiaea280

   Swietny tekst, naprawde. Nie mialam pojecia, ze ten temat mozna tak ciekawie przedstawic. Ciekawie i jednoczesnie przystepnie, a to bardzo wazne.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Chcesz wiedzieć dlaczego 97% tekstów na podryw nie działa?
  (i poznać te 3%)
  Tak
  Wpisz swojego maila